Proběhlé

Lékařská biofyzika v oblasti nukleární medicíny, radioterapie a radiodiagnostiky

15.01.2013

Klinika nukleární medicíny FNO, výuková místnost X22

Garant

Hana Sochorová

Katedra biomedicínských oborů Lékařské fakulty Ostravské univerzity ve spolupráci s Ústavem lékařské biofyziky Lékařské fakulty Univerzity Palackého, Klinikou nukleární medicíny a Klinikou onkologickou Fakultní nemocnice v Ostravě a Českou společností lékařské fyziky ČLS JEP pořádá v rámci projektu Prohloubení odborné spolupráce a propojení ústavů lékařské biofyziky na lékařských fakultách v České republice odbornou stáž na téma:

Termín konání: 15. leden 2013

Místo konání: Klinika nukleární medicíny FNO, výuková místnost X22

Další informace naleznete v podrobném programu.

Prosí­m o potvrzení­ účasti do 7.1.2013. Účast prosí­m potvrďte na mailovou adresu Hana.Sochorova@osu.cz s kopií­ na adresu sekretář™ky katedry sarka.brezna@osu.cz.

Těším se na setkání s vámi v Ostravě.