XXXVI. Dny lékařské biofyziky - Proběhlá konference

29.-31. května 2013

Hotel Spa resort Tree of Life, Lázně Bělohrad
Lázeňská 165, 50781 Lázně Bělohrad

Ústav lékařské biofyziky Lékařské fakulty UK v Hradci Králové, Ústav lékařské biofyziky Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a Česká společnost lékařské fyziky ČLS JEP Vás srdečně zvou na konferenci s mezinárodní účastí

XXXVI. Dny lékařské biofyziky

pořádanou pod záštitou děkana Lékařské fakulty UK v Hradci Králové Prof. MUDr. RNDr. M. Červinky, CSc.

V rámci konference je vyhlášena soutěž pro studenty doktorského studia o nejlepší posterovou prezentaci a přednášku.

Registrujte se prosím včas (odkaz Registrace), nejpozději však 21.4.2013

Upřesňující pokyny pro aktivní účastníky (poster, přednáška):

• Přijetí Vašeho příspěvku je podmíněno odesláním abstraktu (odkaz Abstrakta na webu konference). Použijte výhradně tuto šablonu. K odeslání potřebujete registrační číslo, které vám přijde v e-mailu po úspěšné registraci. Termín odeslání je 30.4.2013 (prosíme o jeho dodržení, po tomto termínu nebude možné garantovat tisk abstraktu ve sborníku).
  • Soutěžící studenti pgs musí povinně poslat navíc ještě poster či přednášku ve formátu PDF opět pomocí odkazu Abstrakta. Ostatní aktivní účastníci učiní totéž, pokud chtějí, aby jejich prezentace či postery byly předem k dispozici na těchto stránkách. K odeslání potřebujete opět registrační číslo, které vám přijde v e-mailu po úspěšné registraci. Termín odeslání je 15.5.2013 (prezentace a postery pgs studentů došlé po tomto termínu nemohou být zařazeny do soutěže o hodnotné ceny).

Pokud se vyskytnou při registraci jakékoliv technické problémy, kontaktujte správce portálu e-mailem na adrese jiri.zacpal@upol.cz.

V případě dotazů k organizačnímu zajištění konference kontaktujte Bc. I. Juranovou, juranova@lfhk.cuni.cz; tel. +420 495816247

Za organizační výbor:

doc. Ing. Josef Hanuš, CSc., hanus@lfhk.cuni.cz; tel. +420 495816462

Sborník abstrakt si můžete stáhnout zde.